Kurumsal

[vc_row bg_style=”stretch”][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=GbpZaOEQq3E”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_style=”stretch”][vc_column][vc_column_text]

Hakkımızda

Yaklaşımımız

Nöron Mühendislik Makine Ltd. Şti. olarak toz veya granül halindeki katı akışkanların (çimento, kalsit, alçı, un, kepek, karbon, buğday, PVC, baklagiller, bentonit, kömür, kum gibi) depolanması, taşınması veya proses içi ara taşımalarını sağlayan ürünler imal ediyoruz. Depolama siloları, silo ekipmanları (silo filtresi, silo emniyet ventili, klapaler) açık kasalı veya kapalı hacimli araçların yüklenmesi için yükleme körükleri, big bag, çuval gibi ambalajlı ürünlerin boşaltılması için gereken ürünler, helezonlar, pnömatik taşıma sistemleri imalatını yaptığımız makine ekipmanlar arasında yer almaktadır.

Endüstriyel tesislerde kullanıcıların hizmetine sunulan ekipmanlar oldukça geniş bir ürün yelpazesi şeklindedir. Depolama ve taşıma (ister proses içi isterse tesis dışı bir nakliye olsun) bizim tecrübemizin olduğu alanlardır.

Kullanıcılar ile görüşmelerimizde onları dinleyerek ihtiyaçlarını tespit etmeye çalışırız. Sorular sorarız, konuyu irdeleriz, gerektiğinde saha incelemesi yapar, uygulama alanlarındaki gereksinimleri gözlemleriz. Dinlediklerimizden ve gördüklerimizden anladıklarımızı karşı tarafa sunarak ihtiyaç-beklenti mukayese yaparız. Bu mukayesede tam örtüşme sağlayana kadar süreci devam ettiririz. Nihayetinde size çözüm olacak ürün veya sistemi tasarlar ve onayınıza müteakiben imal ederiz.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda gerektiğinde montaj hizmetini de üstlenerek anahtar teslimi projeler sunarız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_style=”stretch” border_style=”solid”][vc_column style=”default” bg_style=”stretch” padding_left=”15px”][vc_column_text]Nöron Mühendislik olarak, endüstriyel tesislerde kullanılan toz, granül ve taneli ürünlerin depolanması, doldurulması – boşaltılması, taşınması, dozajlanması, filtrelenmesi vb konularda projelendirme hizmeti veriyoruz. Bu çalışmanın çıktısı sistemin görsel verileri ve üretim aşamasında kullanılacak olan teknik resimler oluyor.
Nöron Mühendislik, sistemin sağlaması gereken teknik değerlere göre (debi, güç, basınç ..) ekipman seçimi yapar, (motor, pompa, dişli, klepe, filtre…) sistemi oluşturan her parçanın üç boyutlu modellemesini yapar, ürünün detay tasarımını oluşturur, gereken analizleri yapar, varsa revizyon veya iyileştirmeler yapılarak tasarıma son şeklini verir. Bu halde her parçanın detay üretim resimlerini hazırlayarak projelendirme aşamasını sonuçlandırır.

Böyle detaylandırılmış bir projelendirme sürecinden geçip üretilen ürünler de doğal olarak uzun ömürlü ve dayanıklı oluyor. Nöron Mühendislik olarak hedefimiz “uzun ömürlü ürünler ve ilişkiler” kurmaktır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]